Subota, 4 veljače, 2023.
Bozic1

ČESTIT BOŽIĆ! NA DOBRO NAM DOŠLO SVETO ISUSOVO POROĐENJE!

1. Mise u tjednu: Ponedjeljak, Sv. Stjepan u 8 i 11 h u župnoj crkvi u 9,30 u Jenjiću. Utorak do petka mise su u 7,30 h. U subotu u 17 h. Mogućnost za ispovijed od ponedjeljka pola sata prije svih misa.

2. Raspored misa: Ponedjeljak – + 8h + MATO Župarić;

9,30 Jenjić: LUKA, PEJO, MARA Mišković;

11 h: vl. nakana;

Utorak – + ANA, SLAVKO Janjić;

Srijeda – + ILIJA Maršić;

Četvrtak – FRANJO Ivkić;

Petak – +  ANTO Ivkić;

Subota – + MISA ZAHVALNICA;

Nedjelja –  8h + MISA novogodišnjeg blagoslova;

9,30 +MISA novogodišnjeg blagoslova;

11 h: za puk župe

3. Blagoslov kuća počinje u Utorak na sv. Ivu od 8,30 svaki dan. Raspored vidjeti na internetu i na oglasnoj ploči. Molimo neka se pratitelji za blagoslov jave župniku.

4. Motoristi 28. 12. organiziraju druženje – među ostalim pohod grobljima. Paketići za djecu će se dijeliti od 13 – 15,30 u središtu Vidovica.

4. Budući da u božićnoj osmini nema nedjelje Svetkovina Svete Obitelji se slavi u petak. Nema obveze posta na daj dan.

5. U subotu na Staru godinu misa Zahvalnica u 17 h. Bogu ćemo zahvaliti na protekloj godini.

6. Sljedeće nedjelje je Nova Godina. Sve su mise za zaziv novogodišnjeg blagoslova. U 8 i 11 h u župnoj crkvi u 9,30 u Jenjiću.