Ponedjeljak, 25 rujna, 2023.
Gospa brze pomoci

Zemaljski rođendan Nebeske Majke!

U četvrtak će naša župna zajednica zavjetnim misama u čast Blažene Djevice Marije proslaviti njezin rođendan Malu Gospu. I ove godine ćemo se pripremiti trodnevnicom: mise su u 19 h u ponedjeljak, utorak i srijedu. Prije svete mise molimo krunicu i Gospone litanije – od 18,3o.

Obavljamo posebnu pobožnost

Nakon mise svakoga dana molit ćemo Zagovorne molitve prema molitveniku “Kajemo se, molimo se”. Trinaest molitava za zdravlje, ozdravljenje, očuvanje od poroka i grešnog života, za djecu, mlade i stare. Molimo za oslobođenje od zloduhovskih napasti i za sve potrebe. Nakon svake molitve moli se Oče naš, Zdravo Marijo i Slava Ocu. Tako se izmoli i kompletna krunica sv. Anti, čime spajamo dvije pobožnosti posebno drage katolicima u Bosni – Gospi i sv. Anti. Nakon Zagovornih molitava svi koji žele mogu pristupiti pojedinačnom svećeničkom blagoslovu.

Na sam dan Male Gospe mise su u 8 i 11 h. Misa u 11 h je svečana pjevana misa blagdana.

Srdačna dobrodošlica svim ljudima dobre volje na ove događaje u kojima Bog po Mariji dijeli obilje milosti!